Skuteczna Reklama

Skuteczna Reklama na Linkedin

27
Kup teraz
690.00 PLN

Cześć!

Miło mi powitać Cię wewnątrz kursu "Skuteczna Reklama na Linkedinie".

Kurs dokładnie, ekran po ekranie przeprowadzi Cię przez cały proces konfiguracji reklamy na Linkedinie - od zakladania konta reklamowego przez instalację kodów po analizę wyników.

Wlewam w niego całe doświadczenie, więc nie będzie to omówienie typu „kliknij sobie tu i tam”, ale konkretne i sprawdzone wskazówki na temat najlepszych metod dobierania grup odbiorców, tworzenia kreacji, pisania tekstów czy projektowania kampanii.

Dowiesz się, jak połączyć działania reklamowe na Linkedinie z kampaniami na Facebooku, Instagramie i w Google. Dzięki temu precyzyjną grupę docelową z Linkedina złapiesz również w innych miejscach, w których się reklamujesz.

Konfiguracja reklam to jedno, ale przecież same ustawienia nie sprzedają. Równie ważna jest kreacja, w tym tekst reklamowy, który musi przyciągnąć uwagę. Na tym aspekcie tworzenia reklam bardzo mocno skupimy się w kursie - w pisaniu tekstów, które sprzedają mam wieloletnie doświadczenie.

Zapraszam Cię więc po dużą dawkę wiedzy.

Do przeczytania,

Artur Jabłoński

Nasza strona internetowa używa plików cookies (tzw. ciasteczka) w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych. Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować stronę do twoich potrzeb.

Akceptuję